[KONKURS] Wygraj egzemplarz "Musimy coś zmienić" Sandy Hall!

Dzień dobry, dzień dobry, oto nadszedł ten przyjemny dzień, kiedy przychodzę do Was z konkursem! :) Powodów może być wiele: 2. urodziny bloga (tak, tak, to już! :D), piękna pogoda, wspaniałe premiery ostatnich dni. Ale tak naprawdę wszystko dzięki Wydawnictwu Pascal, które zgodziło się przekazać egzemplarz świeżutkiego Musimy coś zmienić autorstwa Sandy Hall.

Jeśli jeszcze o książce nie słyszeliście, koniecznie zajrzyjcie TUTAJ, bo taka wiedza może Wam się przydać w konkursie. A teraz już nie przedłużając, prezentuję zadanie konkursowe i mini-mini regulamin ;-)

Pytanie:
Gdybyś miał(a) stać się głównym bohaterem/główną bohaterką takiej powieści, jak Musimy coś zmienić i ktoś miałby opisać Twoje życie, kto by to był? Przyjaciel, siostra, przypadkowy przechodzień? A może jeszcze ktoś inny?

Wybór koniecznie uzasadnijcie. Na Wasze pomysły czekam od dziś (wtorek, 19 maja) do końca miesiąca, a więc do niedzieli 31 maja, do godziny 20:00.

Regulamin:
1. Organizatorką konkursu jest autorka Zanim Przeczytasz.
2. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Pascal.
3. Aby wziąć udział w konkursie, oprócz odpowiedzi na pytanie, należy podać w komentarzu maila kontaktowego oraz nazwę profilu, z którego obserwujecie ten blog (Blogger/Google+) - część obowiązkowa.
4. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie jego odpowiedzi na pytanie.
5. W przypadku, gdy zwycięzca nie skontaktuje się z organizatorem w ciągu 7 dni od przyznania nagrody, organizator zastrzega sobie prawo przekazania nagrody innej osobie biorącej udział w konkursie.
6. Nagroda zostanie przesłana do zwycięzcy za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony, ekonomiczny).
7. Organizator pokrywa koszty wysyłki.
8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie/zniszczenie paczki.
9. Wysyłka tylko na terenie Polski.

Powodzenia!!!
Mało konkursów? Mam coś jeszcze! ;-) Przed Wami dwie propozycje, z którymi co prawda nie mam nic wspólnego, ale zostałam poproszona o przekazanie informacji dalej - zajrzyjcie, ciekawe rzeczy się szykują! :D

1. Wydawnictwo Otwarte
Przestań odkładać marzenia na potem. Zamiast mówić „może kiedyś” zacznij działać „właśnie teraz!” i wygraj spełnienie marzenia.

Krok 1:
Wyobraź sobie siebie za rok. Pomyśl, że jesteś z siebie dumna i szczęśliwa. Właśnie zrealizowałaś swoje marzenie. Spójrz na tę starszą o rok wersję siebie z czułością i podziwem. Jaka jesteś? Co czujesz? Gdzie jesteś w tej chwili?
Krok 2:
Wejdź na www.maybesomeday.pl i napisz list do tej wersji siebie za rok. Opisz jak udało ci się wykorzystać tych 365 kolejnych szans od życia. Jak doszłaś do zrealizowania marzenia? Masz szansę… wygrać pomoc w realizacji swojego marzenia! Autorka lub autor listu, który najbardziej poruszy komisję konkursową otrzyma nagrodę finansową, która z pewnością pomoże uczynić
Krok 3:
Zaproś znajomych do głosowania na swój list. Autorzy listów, które otrzymają najwięcej głosów wygrają super nagrody: zestawy kosmetyków Lirene, karty podarunkowe na zakupy w sklepach marki modowej Medicine, koszulki „Maybe Someday” oraz książki ufundowane przez Wydawnictwo Otwarte.

2. Blog Sterta Gier
U Damiana [KLIK] do wygrania świetne karcianki, a i zadanie jest bardzo proste:

  1. Wymień 3 gry planszowe/karciane, które zostały zrecenzowane na tym blogu.
  2. Za co lubisz gry karciane i planszowe?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku! Dziękuję Ci serdecznie, że tu zajrzałeś i że poświęciłeś mi chwilę. Proszę, zostaw po sobie ślad, ponieważ każdy komentarz jest dla mnie największą nagrodą za włożoną pracę i serce :)