Podsumowanie maja + KONKURS!

Z głowy mi się dymi, serbskie słówka się wysypują, bo zwoje nie strawiły jeszcze tych napływających od samego rana z notatek pobazgranych we wszystkich kolorach tęczy. To chyba jest ten moment, kiedy trzeba zrobić coś odciążającego mózg.

W maju nie za wiele się działo na Zanim Przeczytasz - a i ja sama przeżywam bezkresną rozpacz wynikającą z braku czasu. Jakkolwiek to nie zabrzmi, w ostatnich dniach za szczyt luksusu uznałabym wygospodarowanie piętnastu minut na pomalowanie paznokci - o czytaniu książek nie wspominam, choć i tak miałam tego farta, że musiałam przeczytać książkę do egzaminu (i nie był to podręcznik, a proza w najczystszej postaci!). Ale nie piszę tego po to, żeby się żalić i utyskiwać. Piszę, bo już powolutku do Was wracam! :) Bardzo brakuje mi czytania i wolnego czasu, podobnie zresztą jak pisania. Ale jeszcze tylko dwa egzaminy i we wtorek wracam (chociaż z pewną nieśmiałością, bo w lipcu obrona ;))!

W takiej sytuacji nie muszę chyba mówić, jak wypadł mój czytelniczy maj... Choć i tak było nie najgorzej - mogliście poczytać o: poruszających Odłamkach Ismeta Prciciauroczym Maybe Someday Colleen Hoover i nietypowym Musimy coś zmienić Sandy Hall. Oprócz tego przeczytałam: prostą, ale dobrą Czerwoną Królową Victorii Aveyard i oniryczną Nocną dorożkę Vlady Uroševicia. Niebawem Wam o nich opowiem, podobnie jak o pewnym świetnym filmie, który też chcę dla Was zrecenzować :)

Co poza tym się działo:
* przesympatyczna Dominika z Maialis.pl przeprowadziła ze mną rozmowę, którą możecie przeczytać tutaj,
* zaproponowałam Wam linkowanie Waszych recenzji pod moimi postami - a Wy ten pomysł zaakceptowaliście, więc ruszamy od najbliższej recenzji! :) Śmiało się zgłaszajcie! [szczegóły tutaj],
* dwie dziewczyny wygrały w moim konkursie "Musimy coś zmienić" Sandy Hall (a wszystko dzięki wydawnictwu Pascal!) - jeśli nie zdążyliście wziąć udziału lub nie poszczęściło się Wam, czytajcie dalej, bo na końcu posta nowy konkurs! :)
* rzecz niesamowita, w maju nie kupiłam ani jednej książki (no, poza wymianą na LC, ale to samo dobro!); nic straconego, o czerwcu już nie mogę tego powiedzieć, choć jesteśmy na samym początku miesiąca :D
W powietrzu czuć już wakacje, zresztą jeszcze tylko chwilka i będzie upragniona wolność ;-) Życzę Wam zatem dużo słońca, uśmiechu, leniwych dni w gronie przyjaciół i - tradycyjnie - mnóstwa cudownych lektur! :)

A teraz czas na KONKURS! :) Tym razem na Dzień Dziecka po Dniu Dziecka do wygrania dwa egzemplarze Girl Online Zoe Sugg - i to te w twardych oprawach! A wszystko to dzięki Wydawnictwu Insignis :)
Musimy coś zmienić czekają na wysyłkę,
a Girl Online - na Wasze odpowiedzi! :)
Co zatem trzeba zrobić, żeby stać się posiadaczem/posiadaczką tej powieści? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Gdybyście mieli wybrać jedno ulubione wspomnienie z dzieciństwa, co by to było i dlaczego? 

Tak, tak, nie ma lekko, znów pisanie ;) W poprzednim konkursie Wasze odpowiedzi były tak fantastyczne, że chcę jeszcze! :D

Na Wasze odpowiedzi tym razem czekam tylko przez tydzień, to jest do 12 czerwca (piątek), do godziny 20.

Regulamin:
1. Organizatorką konkursu jest autorka Zanim Przeczytasz.
2. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Insignis.
3. Aby wziąć udział w konkursie, oprócz odpowiedzi na pytanie, należy podać w komentarzu maila kontaktowego oraz nazwę profilu, z którego obserwujecie ten blog (Blogger/Google+) - część obowiązkowa.
4. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie jego odpowiedzi na pytanie.
5. W przypadku, gdy zwycięzca nie skontaktuje się z organizatorem w ciągu 7 dni od przyznania nagrody, organizator zastrzega sobie prawo przekazania nagrody innej osobie biorącej udział w konkursie.
6. Nagroda zostanie przesłana do zwycięzcy za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony, ekonomiczny).
7. Organizator pokrywa koszty wysyłki.
8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie/zniszczenie paczki.
9. Wysyłka tylko na terenie Polski.

Powodzenia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku! Dziękuję Ci serdecznie, że tu zajrzałeś i że poświęciłeś mi chwilę. Proszę, zostaw po sobie ślad, ponieważ każdy komentarz jest dla mnie największą nagrodą za włożoną pracę i serce :)