[KONKURS] zdobądź fiszki od Fiszkoteka.pl!

Jesteś zapalonym miłośnikiem języków? Chcesz się rozwijać? Właśnie Fiszkoteka dała Ci taką możliwość zupełnie za darmo!

Co trzeba zrobić? Opowiedzieć historyjkę z Waszych doświadczeń językowych - śmieszna wpadka, a może trudności napotkane w komunikacji? Nieważne, czy akcja rozgrywa się na zagranicznej wyprawie, na lekcji angielskiego czy nawet między użytkownikami języka polskiego - i ten bywa nieco mylący! Za inspirację może posłużyć świeżutki tekst o dwujęzyczności.

Co do wygrania? Trzech szczęściarzy dostanie możliwość wybrania jednego kursu od Fiszkoteka.pl, który będzie aktywny przez 3 miesiące. 

Jakie są zasady? Nic prostszego! Czytasz, odpowiadasz na pytanie, czekasz na wyniki! Czas na odpowiedzi jest do 20 stycznia :) Wiedz też, że są to działania promocyjne portalu Fiszkoteka.pl za pośrednictwem mojego bloga. Potrzebować będę tylko Twój e-mail, na który później sam założysz konto, aby uzyskać fiszki. To są jedyne dane, które wykorzystuję w konkursie - i nie wykorzystam ich do innych celów. Nie odpowiadam za ewentualne niedogodności wynikające z użytkowania fiszek - za to w Fiszkotece pracuje przemiła Pani, która pomoże rozwiązać problemy, jeśli takie się pokażą.

Powodzenia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku! Dziękuję Ci serdecznie, że tu zajrzałeś i że poświęciłeś mi chwilę. Proszę, zostaw po sobie ślad, ponieważ każdy komentarz jest dla mnie największą nagrodą za włożoną pracę i serce :)